חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות לאתר "הדיגיטלית"

לוגו של הדיגיטלית

1. תקנון

ברוכים הבאים לאתר "הדיגיטלית" (להלן: "האתר"). האתר מופעל על ידי שיר-ים פסקה (להלן: "הבעלים"). כל שימוש באתר מהווה הסכמה לתקנון זה, על התנאים וההגבלות הכלולים בו. התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל המשתמש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

1.1 הגדרות

 • "משתמש": כל אדם הגולש באתר.
 • "לקוח": משתמש שביצע רכישה באתר.
 • "מוצר": כל מוצר או שירות הנמכר באתר.

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

קדימון

  1.  אתר "דיגיטלית" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר עם תוכן על עולם הדיגיטל והבלוגינג, והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
  2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  3. מנהלת האתר שיר-ים שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "דיגיטלית" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "דיגיטלית".
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

שימוש באתר

 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות /הורדת האתר.
 2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "הדיגיטלית" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 1. הגלישה באתר מותרת בכל גיל. פעולה ו/או רכישה באתר של קטין מתחת לגיל 18 מחייבת אישור הורה או אפוטרופוס. 
 2. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלו, כתובת ה IP המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 3. מנהלת האתר שיר-ים פסקה תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "הדיגיטלית".

 

מדיניות פרטיות

 1. האתר מכבד את פרטיות הלקוחות והגולשים.
 2. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 3. המידע הנאסף באתר ישמש את האתר, בין היתר, לצורך הפעלת האתר בצורה המיטבית, לשמירה על איכות ורמת שירות גבוהה, וכן לצורך סטטיסטיקה כללית לגבי השימוש באתר.

 

גילוי נאות

חלק מהקישורים המפורסמים באתר זה עשויים להיות קישורים של שותפים, כלומר האתר יזוכה בעמלה אם תבצע רכישה דרך הקישור. המחיר שתשלם יהיה אותו הדבר בין אם תשתמש בקישור השותפים ובין אם תכנס ישירות לאתר האינטרנט של הספק באמצעות קישור הלא-שותפים. לעייתים ינתנו הנחות למזמינים דרך קישורים אלו ובאמצעות תוכנויות השותפים הללו. זוהי הבחירה שלך אם לרכוש דרך הקישורים הללו.

לעיתים מתקבלים מוצרים ושירותים עבור סקירות באתר, וכן תשלום עבור פוסטים ממומנים. המוצרים והשירותים יפורסמו באתר רק במידה והם נמצאים רלוונטים ומומלצים לפי חוות דעתה האישית של שיר ים פסקה. 

רכישה באתר:

 1. מחירים, זמינות ותנאי רכישה אחרים מופיעים בדפי האתר ועשויים להשתנות מעת לעת. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את מגוון הקורסים ו/או השירותים או להפסיקם או לשנות את מחיר הקורסים ו/או השירותים המוצעים באתר ומחוצה לו, ללא הודעה מוקדמת. 
 2. בעת הזמנה באתר, אתה אחראי לספק מידע נכון, מדויק, עדכני ומלא. האתר רשאי לאמת את הפרטים שהוזנו לאחר ביצוע הזמנה, והוא רשאי לבטל או להגביל את ההזמנה בכל עת. במידה ובוצע תשלום עבור הזמנה שבוטלה, האתר יחזיר את סכום התשלום לאותו אמצעי  התשלום.
 3. אם, מכל סיבה שהיא, חברת כרטיס האשראי תסרב להעביר את סכום התשלום בגין רכישה באתר, האתר יהיה רשאי להשהות או להפסיק לאלתר את מתן השירות והוא רשאי לדרוש את התשלום בתוספת עלות שנגרמה לאתר עקב הסירוב (לרבות קנסות מצד צד שלישי) באמצעים אחרים, לשיקול דעתו של האתר. במידה והאתר יאלץ לנקוט בהליכים משפטיים לגביית יתרות תשלום, אתה מתחייב לשפות את האתר בכל ההוצאות שיגרמו לו, לרבות שכר טרחת עורך דין והוצאות משפט נוספות.
 4. רכישה באתר כפופה לתנאים ולהגבלות נוספות של חברות האשראי ו/או כל אמצעי תשלום אחר המופיע באתר.

 

אספקת השירותים:

 1. שירותים אשר מועברים באופן מקוון יסופקו באמצעות מערכת ה- ZOOM ו/או במערכת היוועדות חזותית אחרת עליה יחליט האתר. קישור למפגש באמצעות ה- ZOOM יועבר אל הלקוח בדוא"ל לאחר ביצוע הרשמה ותשלום. 
 2. קורסים דיגיטליים יסופקו בחשבונו האישי של המשתמש. לאחר ביצוע ההרשמה והרכישה המשתמש יקבל שם משתמש וסיסמה אישית לחשבונו האישי, באמצעותו יקבל גישה לשיעורי הקורסים הדיגיטליים, בהתאם לסוג הקורס הדיגיטלי שנרכש.

 

ביטולים ושינוי סוגי השירותים:

 1. לא יתאפשר ביטול רכישה של קורס דיגיטלי שכל שיעוריו מוצגים בחשבונו האישי של המשתמש, וקבלת החזר כספי לאחר כניסת המשתמש לחשבון האישי, בהתאם לסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
 2. ביטול רכישה של סדנאות או מפגשי ייעוץ וקבלת החזר כספי יתאפשרו בתוך 14 ימים מיום הרכישה, ובתנאי שיש שני ימי עסקים בטרם מועד הסדנה / מפגש ייעוץ, ובניכוי דמי ביטול בגובה 5% מסכום המוצר או בסך 100 ש״ח (לפי הנמוך מבניהם).
 3. כל החזר כספי יעשה באמצעי התשלום שבו ביצע הלקוח את ההזמנה.
 4. כל החזרה, שינוי או ביטול של הזמנה יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר המאשרת זאת.
 5. מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים, בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטל עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
 

אחריות האתר

 • האתר ו/או בעלי האתר אינם אחראים לכל נזק שייגרם לך כתוצאה משימוש באתר, בתכנים, בקורסים הדיגיטליים, או בשירותים אחרים.
 • האתר ו/או בעלי האתר אינם אחראים לנכונות, דיוק או אמינות המידע באתר, לרבות בקורסים הדיגיטליים. המידע באתר מדויק ונכון ככל הניתן, ואולם, יתכן והמידע אינו שלם או לחלופין, יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע.
 • האתר ו/או בעלי האתר אינם אחראים לתקלות, שיבושים, הפסקות או כל בעיה טכנית אחרת באתר.
 • האתר ו/או בעלי האתר אינם אחראים לכל שימוש שתעשה במידע באתר, לרבות בקורסים הדיגיטליים.
 • האתר ו/או בעלי האתר אינם אחראים לכל נזק שייגרם לך כתוצאה מהסתמכותך על המידע באתר, לרבות בקורסים הדיגיטליים.
 • האתר ו/או בעלי האתר אינם אחראים לכל נזק שייגרם לך כתוצאה מהתקשרות עם גורמים אחרים דרך האתר.

 

עדכון אחרון: מרץ 2024

רוצה שניהיה חברות?

הרשמי לרשימת התפוצה של הדיגיטלית ותקבלי מלא טיפים ומתנות שרק חברות הקהילה מקבלות.

דילוג לתוכן